Home » Kuchnie

Meble kuchenne na wymiar – Lubliniec

Kuchnia jest pomieszczeniem o szczególnych wymaganiach, jeśli chodzi o jej aranżację i wyposażenie. Często na niewielkiej przestrzeni trzeba pomieścić sporo szafek, blatów, urządzeń AGD, a niekiedy też stolik i krzesła w części jadalnej. Aby była funkcjonalna, muszą też znaleźć się w niej wszystkie strefy przeznaczone do gromadzenia zapasów, przygotowywania żywności, jej obróbki termicznej, mycia i przechowywania naczyń. Zapraszamy do poznania oferty garderoby.

W dużych kuchniach problemem jest takie zaplanowanie układu stref, aby przechodzenie pomiędzy nimi zajmowało jak najmniej czasu. W małej kuchni często trzeba pójść na kompromis, łącząc funkcje lub wprowadzając system zabudowy w górę. Sposobem na efektowną i funkcjonalną aranżację są meble kuchenne na wymiar.

Kuchnie na wymiar – sposób na unikalną aranżację

Kuchnie na wymiar stwarzają szerokie możliwości tworzenia funkcjonalnej aranżacji. Projektując je, można ekonomicznie zagospodarować każdy skrawek pomieszczenia. Dzięki temu pomiędzy szafkami nie pozostają kilkunastocentymetrowe puste przestrzenie. Meble kuchenne na wymiar umożliwiają też tworzenie unikalnych zestawów, dostosowanych do przyszłych prac i sposobu wykorzystania wnętrza. Mogą to być przestronne blaty do przygotowywania żywności, sprzęt AGD do zabudowy, wygodne stanowisko do zmywania lub też lekkie mebelki i duży wygodny stół śniadaniowy dla całej rodziny.

Meble do kuchni w wielu stylach

Specjalnością naszej firmy jest projektowanie i wykonywanie mebli na indywidualne zamówienie. Realizację projektu poprzedzamy szczegółowym wywiadem z Klientem, dzięki czemu możemy uwzględnić jego gust, potrzeby i oczekiwania. Wykonujemy też szczegółowe pomiary wnętrz, w których znajdą się meble kuchenne na wymiar, meble pokojowe czy przeznaczone do innych pomieszczeń. Tworzymy kuchnie na wymiar w stylu nowoczesnym, klasycznym i retro, z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów oraz starannie dobranych akcesoriów meblowych. Zlecenia realizujemy w okolicy miasta Lubliniec oraz w innych miejscowościach województw śląskiego i opolskiego. Na koncie mamy już wiele udanych realizacji. Zachęcamy do zapoznania się z nimi w naszej galerii.