Home » Salon

Meble pokojowe – Lubliniec

Meble pokojowe powinny być praktyczne, wygodne oraz wyróżniać się estetyką. Szczególnie w przypadku salonu należy dołożyć wszelkich starań do ogólnego wyglądu pomieszczenia, z uwagi na jego reprezentacyjne funkcje. Dlatego duże znaczenie ma zarówno styl wybranego zestawu meblowego, jak i jego trwałość czy staranność wykończenia.

Proponujemy meble pokojowe wykonane z uwzględnieniem indywidualnego charakteru wnętrza oraz oczekiwań, jakie mają spełnić. Jeśli Twoim priorytetem jest stworzenie przestronnego i komfortowego kącika telewizyjnego, na zamówienie wykonamy dużą komodę z miejscem na telewizor, odtwarzacz i głośniki, a także na kolekcję płyt. Do małego mieszkania polecamy zabudowę w postaci wielofunkcyjnej meblościanki, którą możemy także wkomponować narożnie.

Meble do sypialni i pokoju nastolatka

Poza szafkami i meblościankami do salonu wykonamy też dla Ciebie meble pokojowe w stylu młodzieżowym. Otwarty regalik świetnie sprawdzi się, jako miejsce na książki czy prywatne kolekcje. Do sypialni skonstruujemy szafę dwudrzwiową, toaletkę, komodę z szufladami na bieliznę czy kosmetyki lub wygodną ławkę. Polecamy również meble łazienkowe oraz kuchenne w wybranej przez Ciebie aranżacji wzorniczej i kolorystyce.

Jeśli urządzasz nowy dom lub chcesz odświeżyć wystrój mieszkania, zachęcamy do współpracy z firmą GUD Meble. Nasza siedziba znajduje się w Skrzydłowicach, w okolicy miasta Lubliniec, ale działamy w całym województwie śląskim i opolskim.