Home » Szafy

Szafy przesuwne – Lubliniec

Szafa jest meblem wyjątkowo praktycznym ze względu na jej pojemność, uniwersalnym i jednocześnie niezbędnym w każdym domu czy firmie. Zależnie od aranżacji jej wnętrza może służyć do zawieszania okryć wierzchnich, przechowywania odzieży i bielizny pościelowej, ale też przedmiotów codziennego użytku, zabawek czy książek. Alternatywą dla tradycyjnych mebli z otwieranymi drzwiami są szafy przesuwne. Ich wyjątkową zaletą jest możliwość wkomponowania w każdą wnękę czy też między dwie ściany pokoju. Zapraszamy do poznania oferty mebli kuchennych na wymiar.

Szafy przesuwne:

  • są tańsze od tradycyjnych, gdyż często nie wymagają montażu ścian bocznych i tylnej,
  • są wygodne do użytkowania w niewielkich pokojach czy korytarzach, gdyż nie potrzebują miejsca na otwarcie drzwi,
  • projektowane i wykonywane na wymiar mogą mieć dowolną wielkość, pojemność i zagospodarowanie wnętrza.

Garderoby na zamówienie

Szafy przesuwne doskonale zdają egzamin w mniejszych mieszkaniach, natomiast właścicielom dużych domów proponujemy garderoby. Dzięki odpowiedniej aranżacji takiego pomieszczenia, można w nim wygodnie przechowywać nie tylko ubrania, ale też buty, kapelusze, drobny sprzęt AGD i wiele innych artykułów z domowego wyposażenia. Wykonujemy garderoby dostosowane do Twoich potrzeb oraz do wielkości pomieszczenia. Wyposażymy je w półki, drążki na wieszaki, szuflady, a nawet w wygodne siedzisko i stojak na parasole.

Podobnie jak meble pokojowe garderoby wykonujemy w dowolnym stylu i kolorystyce, od klasycznych materiałów w różnych odcieniach i rysunku drewna, po jednokolorowe wykończenie np. białe lub czarne. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze konstrukcje były funkcjonalne, trwałe i estetyczne. Zlecenia na garderoby i szafy przesuwne przyjmujemy od klientów z woj. śląskiego i polskiego, w tym z miasta Lubliniec.